fbpx
  • March 13, 2020

Кога на медицинските сестри им е досадно на работа (Фото)

Кога на медицинските сестри им е досадно на работа, дефинитивно ова се едни од најзгодните медицински сестри кои се во…
  • October 10, 2019

Најcексапилните навивачки на фудбал (Видео)

На 15 континентален собир кој годинава се одржува во Франција се играат последните натпревари и веќе во недела ќе го…
  • October 9, 2019

Жешки и хумани: Австралискиот календар со пожарникари

Од своите скромни почетоци, Австралискиот календар со пожарникари кој е основан во 1993 година за поддршка на Фондацијата на детската болница, обезбедуваа…
  • October 4, 2019

Скопската барбика открива: Ми нудат коли и станови во приватни пораки

Дефинитивно таа е една од „најлајкуваните“ девојки на социјалните мрежи. Причина поради тоа е нејзиниот изглед кој наликува на барбиките…
  • October 3, 2019

Додека Балканот е опседнат со продавачка на мандарини , Србите зборуваат за девојката од штрајкот на таксистите (ВИДЕО)

Хрватска денеска беше опседната со убавата продавачка на мандарини , а во исто време Србија се воодушевуваше на тверкањето на…
  • September 30, 2019

Смешна цензура на иранската национална телевизија за време на Светското првенство во атлетика „Доха 2019“

Иранците отишле едно ниво погоре во обидот да се скрие голотијата од машките очи. Но, цензурата понекогаш дава и контра…
  • September 17, 2019

Најсекси одбојкарка во светот – Винифер Фернандез (Галерија)

Дефинитивно нема подобра … View this post on Instagram 🌴 A post shared by Winifer Fernández (@winiferofficial) on Jul 22,…
  • September 5, 2019

ФОТО+ВИДЕО: Најврелиот македонски задник ова лето

Кристина Кочова, секојдневно ги радува своите пратители на инстаграм со жешки фотографии. Таа во прв план го става задникот, а…
  • September 3, 2019

Игнасио од „Касандра“ денес има 58 години и е поголем заводник сега отколку во младоста (фото)

Пред околу 20 години, Балканот го освои серијата „Касандра“, во која покрај актерката Кораима Торес главната улога ја имаше и…
  • September 3, 2019

Фото: Кој би рекол дека таа има 53 години!!!

Ако се погледнат последните фотографии на холивудската актерка на социјалните мрежи тешко дека некој би погодил дека таа неодамна наполнила…