fbpx
  • August 12, 2019

Вака изгледа „долен топлec“ на црногорска плажа (ФОТО)

Фотографијата од една црногорска плажа која е поставена на Фејсбук ја распали фантазијата кај мажите. „Комплетното доживување го расипува оној…
  • July 25, 2019

МВР се огласи по физичkиот напaд на девојката кој ги преплави социјалните мрежи (ВИДЕО)

Инцидентот во Скопје кој ги преплави социјалните мрежи, вчера бил пријавен во полиција. -Пријавен е вчера, велат од МВР за…
  • June 28, 2019

Најлудите твитови на темата „промена на пoлoт“

Еве неколку луди твитови дел од нив се за промена на полот тема која е актуелна веќе втор ден па…
  • June 27, 2019

Грујо како холивудска ѕвезда (Видео)

Ако не сте дел од забавата еве ние малце ќе ја опишеме ситуација. Стандард Груевски секогаш алатка да се насмееме…
  • June 15, 2019

Го напуштила девојката, а тој и врати со интересна видеo порака

Ова момче го напуштила неговата девојка, а тој одлучил на креативен начин да и се обрати преку социјалните медиуми. Неговото…