fbpx
  • October 8, 2019

Смешен хороскоп кој на комичен начин ја открива вистината за хороскопските знаци

Кој вели дека хороскопот не може да биде и малку смешен? Можеби ова не ги опишува детално карактеристиките на хороскопските…
  • September 17, 2019

Октомври им носи големи позитивни промени на овие хороскопски знаци: Дали сте меѓу нив?

Овие три хороскопски знаци може да очекуваат подобрување во одредени сфери од животот. Близнаците може да очекуваат низа екстремни случувања,…
  • September 13, 2019

Прочитајте го вашиот дневен хороскоп, еве каков ќе ви биде овој ден

ОВЕН Работа: Може да очекувате големи промени на ова поле. Пред вас е добар ден да превземете иницијатива за промени.…
  • September 11, 2019

Голем профит за Бикот, мала работа ќе го израдува срцето на Oвенот: Дневен хороскоп

ОВЕН (21. III – 19. IV) Четврток, 12 Септември 2019 Очекувајте аплаузи за вашата работа! Денес ќе бидете наградени поради…
  • September 10, 2019

Дневен хороскоп: Повеќе забава за Paкот, љубовни проблеми за Јарецот

ОВЕН (21. III – 19. IV) Среда, 11 Септември 2019 Интеракциите со луѓето денес ќе ви бидат омилени. Воопшто нема…
  • September 10, 2019

Апел за помош: Мајка со pak на дебелото црево без здравствено осигурување и без струја во домот

45 годишната Елизабета Јовановска раскажа потресна приказна пред камерите на ТВ Кисс за тоа како живее секојдневно без здравјето и…
  • September 10, 2019

Многу пари за еден знак и добри вести за друг – Дневен хороскоп

Овен Вие сте некој кој поседува многубројни таленти, а денес за еден од нив може да добиете пари. Секако, потребно…
  • September 9, 2019

Дневен хороскоп: Неповолен ден за Лавот, големо внимание за Девицата

ОВЕН Некој ги одобрува вашите идеи, што представува доволна причина да се ангажирате на различни работи. Нема причина за лажна…
  • September 8, 2019

Дневен хороскоп за 8. септември 2019 година

Девица 23.8.-23.9. Љубов Ќе се засили умереноста кон она што не е видливо. Ќе читате меѓу редови и тука ќе…
  • September 7, 2019

Продолжен викенд и многу проблеми за хороскопските знаци викендов

Овен На полето на кариерата не сте решиле се, но може да очекувате поволни вести во врска со нешто од…