fbpx
  • September 6, 2019

Дневен хороскоп:Прилив на пари за Овенот, одличен ден му следи на Pакот

Овен (21.03 – 20.04) Денес е можен некаков скромен прилив на пари. Денот е одличен за работа и креирање на…
  • September 5, 2019

Добри нешта за Близнаците, одлични вести за Pакот -Дневен хороскоп

Овен (21.03 – 20.04) Неспокојни сте бидејќи не сте свесни што и на кого му должите. Потребно е комплетно да…
  • September 4, 2019

Дневен хороскоп : Ракот шармантен во љубовта,Овенот во нeстабилна финансиска положба

Овен (21.03 – 20.04) Финансиите не ви се претерано стабилни но планирате да се потрудите да ја поправите состојбата. Во…
  • September 3, 2019

Пријатни изненадувања за Овенот, прилив на пари за Близнаците: Дневен хороскоп

Овен (21.03 – 20.04) Време е да застанете и да го живеете моментот. Големите планови оставете ги за некои идни…
  • September 2, 2019

Одличен ден на љубовно поле за Лавот, напнат ден за Девицата: Дневен хороскоп

ОВЕН Некои напнати моменти на деловното поле сте ги оставиле зад себе, но сеуште чувствувате нервоза и стрес бидејќи количината…
  • September 1, 2019

Чуда ќе им се случат на два знака во септември

СТРЕЛЕЦ За вас следува период како во изреката: Внимавај што ќе посакаш, можно е да ти се оствари. Ако во…
  • August 31, 2019

Среќен викенд хороскоп за 31 август – 1 септември

ОВЕН Финансиите се сѐ подобри и поради тоа сте среќни и задоволни. Имате голема мотивација и посветени сте на работата.…
  • August 29, 2019

Хороскоп: Овие 3 знаци ги очекува тежок период во септември

Еве кои хороскопски знаци ќе имаат најголеми проблеми во текот на септември Во периодот на Девиците ве очекува самокритичност и…
  • August 27, 2019

Ново познанство за Рибите, напорен ден за Близнаците – Дневен хороскоп

Девица 23.8.-23.9. Љубов Ќе играте на карта на заведување и на глумење еротика. Вистина е дека во тоа ќе имате…
  • August 26, 2019

Дневен хороскоп за 26. август 2019 година

Девица 23.8.-23.9. Љубов Вашиот партнер ќе покажува потреба за повеќе нежности , па без проблеми ќе го направите тоа. Добро…