fbpx
  • August 25, 2019

Неделен хороскоп: Скорпии – oваа недела ве очекуваат изненадувања!

Овен Одлична недела за забава и дружење. Уживајте во слободното време, но не претерувајте со седењето до доцна. Кон крајот…
  • August 24, 2019

Голем успех на работното поле за Скорпијата, лош ден за Овенот – Дневен хороскоп

Овен Работа Вие не сте во најдобро расположение и ќе ги одложите состаноците за следниот ден. Обидете се да се…
  • August 23, 2019

Тежок ден за Вагата, љубовни проблеми за Бикот – Дневен хороскоп

Овен Работа Некој има добри намери кон вас. Договорот со едно лице се чини дека ветува заедничка корист или деловна…
  • August 22, 2019

Поволен период е пред девиците,голема среќа за стрелците: Дневен хороскоп

Овен (21.03 – 20.04) Денот не е сјаен за вашето поле за финансии, па немојте да очекувате преголеми промени. Во…
  • August 21, 2019

Одличен ден за Вагата, мали проблеми за Ракот – Дневен хороскоп

Лав 23.7-22.8. Љубов Ќе се поврзете со необични личности или такви кои не се од вашата средина. така ќе го…
  • August 20, 2019

Одличен ден за Водолија, мали проблеми за Овен – Дневен хороскоп

Лав 23.7-22.8. Љубов Ќе бидете позитивни во вашите љубовн9 намери без оглед на ситуацијата што не е на ваша страна.…
  • August 19, 2019

Одличен ден за Скорпијата, мали проблеми за Вагата – Дневен хороскоп

Лав 23.7-22.8. Љубов Вашиот главен адут во љубовните теми ќе биде сензуалноста и смисолот за еротика. Многумина ќе заведуваат ,…
  • August 18, 2019

Еве што ве очекува оваа недела: Топ знаци на неделата – Девица, Бик и Јарец

Во престојната седмица Венера ќе го напушти знакот Лав и ќе влезе во знакот Девица – се предвидуваат денови полни…
  • August 16, 2019

Одличен ден за Јарецот, пpоблеми на работа за Бикот

Овен Работа Поради ставовите кои се покажаа како вистински, колегите ве ценат и се чувствуваат како важен и потврден дел…
  • August 15, 2019

Лавот го очекува непријатен состанок на работа, а Рибите ќе добијат порака која ќе им промени многу работи – Дневен хороскоп

Овен Работа Вие сте инспирирани од креативни идеи и соработниците укажуваат на корисно решение. Вашата загриженост е дека вашите идеи…