fbpx
  • August 14, 2019

Нови пријатели за Бикот, недоразбирања за Ракот: Дневен хороскоп

Овен (21.03 – 20.04) Вашето тело повеќе не може да го издржи напорот. Веројатно вашата работохоличност ќе се одрази на…
  • August 13, 2019

Проблематичен ден за Бикот, нови авантури за Вагата – Дневен хороскоп

ОВЕН Исплашени сте, но морате да воспоставите рамнотежа меѓу барањата на претпоставените и приватните проблеми. Внимавајте и со комуникацијата, измерете…
  • August 12, 2019

Лавот го очекува непријатен состанок на работа, а Рибите ќе добијат порака која ќе им промени многу работи – Дневен хороскоп

Овен Работа Вие сте инспирирани од креативни идеи и соработниците укажуваат на корисно решение. Вашата загриженост е дека вашите идеи…
  • August 11, 2019

Проблематичен ден за неколку хороскопски знаци – Дневен хороскоп

Овен Љубов: Сакале или не, мора да прифатите нечии правила за заедничко живеење. Партнерот ве предупредува и зборува во поостар…
  • August 10, 2019

Одличен ден за Овенот, нови вести за Бикот: Дневен хороскоп

ОВЕН Ве очекува добра атмосфера со соработниците. Заедно можете да остварте позитивни пресврти. Можноста да влезете во нова врска наскоро…
  • August 9, 2019

Интересен ден го очекува Јарецот, ситни пpоблеми за Бикот – Дневен хороскоп

Овен Работа Порано стекнатите вештини и генијалност во професионалниот потфат ќе ви донесе голема пофалба за придонес кон благосостојбата на…
  • July 31, 2019

Следниот месец овие знаци ќе пливаат во пари: Дали сте еден од овие најсреќни три хороскопски знаци?

Судејќи по финансиските астро прогнози за август – три знаци воопшто нема да имаат финансиски потешкотии. ОВЕН Не е само…
  • July 29, 2019

Брз хороскоп: Што ве очекува ова лето, доколку сте сингл?

Доколку ова лето сте сингл, дознајте што можете да очекувате според вашиот хороскопски знак: Овен Ќе имате кратка авантура со…
  • July 18, 2019

Трите најпаметни хороскопски знаци што нема шанси да ги измамите

Да се биде паметен не е станува збор за интелегенција. Едноставно, некои луѓе знаат како најдобро да ги употребат своите…
  • July 1, 2019

Хороскоп за јули: Големи промени за еден знак, некој ќе има среќен месец

Овен Во јули, очекувајте промени што ќе влијаат на вашиот секојдневен живот. Нема потреба од паника, туку набљудувања и потрага…