fbpx
  • October 12, 2019

Нема да му биде сеедно кога ќе го види нејзиното ново момче: Поранешната на Даниел Кајмакоски ја откри новата љубов?

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски овие денови е топ тема во јавноста откако сама започна да провоцира преку социјалните мрежи.…
  • September 29, 2019

Инцидент при снимањето на српската емисија: Пејачот го нокаутираше водителот! (ВИДЕО)

При снимањето на првата емисија од новата сезона на емисијата „БН коктел“, во студиото дојде до невиден инцидент  откако еден…
  • September 2, 2019

„Не се срамам“: Популарната ѕвезда на Гранд признава дека работи во нива

Местото Самариновац кај Житораѓа, пред популарноста на пејачката Александра Младеновиќ, беше скоро непознато. Нејзината слава го направи ова село денес…
  • September 2, 2019

Мама Анабела ја отпеа песната на Луна, а сите коментираат само едно (видео)

Новопечената пејачка Луна Ѓогани неодамна го објави својот прв сингл, насловен „Девети круг“. Иако не успеа да го добие првото…
  • August 28, 2019

(Фото)СКОПСКИОТ АЕРОДРОМ КАКО ПЛАЖА: Девојка се расоблече на на скопскиот аеродром и легна да се сонча

Несекојдневна глетка на скопскиот аеродром. Млада девојка, во бикини, легна на тревата пред паркингот. Изгледа добила најава дека летот ќе…
  • August 28, 2019

Гулабица со нов хит “Ти си јужен, а јас северна”

Веќе добро познатата естрадна ѕвезда на Македонското небо Вале Гулабица на големо изненадување на фановите и скушатениле излезе со нанјов…
  • August 7, 2019

„Вљубена сум и среќна“ – Емина Јаховиќ со турскиот милијардер на јахта

„Вљубена сум и среќна“ – Емина Јаховиќ со турскиот милијардер на јахта Пејачката Емина Јаховиќ yживa со своето момче. Тоа…
  • July 26, 2019

Еве колку чини Дара Бубамара за една вечер

По настапот во Црна Гора, пејачката Дара Бубамара веднаш замина за Косово бидејќи каде што ја чека настап на приватна…
  • June 22, 2019

Сораја направи колапс во Белград

Српската емисија папараци објави видео со познатата старлета Сораја како се вози со нејзината пријателка по Белградските улици. Неа ја…
  • June 16, 2019

Ноќната забава на Сораја – ВИДЕО

Во новиот свет излегоја некој чудни професии, како помопник багериста, менаџер на пијалоци, администратор за пострижува и старлета. Овие сите…