fbpx
  • June 15, 2019

Карлеуша го проби дното – ВИДЕО

Познатиот српски портал kurir.rs објави видео на кое се гледа нервозната Јелена Карлеуша и српскиот репортер. Ако ѕвездите се однесуваат…
  • March 5, 2019

Јелена и Душко ја делат истата тага, болка и судбина, фудбалерот знае како и е на жена му

Пејачката Јелена Карлеуша остана без мајка и Дивна Карлеуша, која пред два дена за жал не напушти после долга борба…
  • March 1, 2019

Сузана Гавазова меша ли меша (ВИДЕО)

Една од најпознатите македонски фолк естрадни уметнички Сузана Гавазова на видео објавено на социјалните мрежи се гледа како ја вжештува…
  • January 21, 2019

Филип Пецовски успеа да ја воодушеви Карлеуша додека прави склекови и пее

Во оваа сезона на „Ѕвездите на Гранд“ има многу македонски кандидати кои успеа да поминат во вториот круг.Според новите правила…
  • January 16, 2019

Во скандалот со Карлеуша, ова е човекот кој го победи интернетот (Фото)

Покрај се што прочитавме по порталите за Карлеуша дечково во коментарот собра 4000 лајкови на постот кој она го објави…
  • January 10, 2019

Јелена Карлеуша сама ја напуштила Србија, ќе занемета кога ќе видете што правела на аеродром (видео)

Јелена Карлеуша сама ја напуштила Србија, ќе занемета кога ќе видете што правела на аеродром (видео) Јелена Карлеуша во ек…
  • January 8, 2019

Наместо паричка Марија Шерифовиќ во бадниковиот леб пронајде нешто што ни на сон не би го помислиле (ФОТО)

Познатата српска пејачка Марија Шерифовиќ во кругот на семејството го прослави Бадник, па веднаш се пофали на својот Инстаграм од…
  • December 28, 2018

Добила понуда која не се одбива, еве на кого во најлудата ноќ Рада Манојловиќ ќе му пее

Рада Манојловиќ за новогодишната ноќ ќе му пее на бизнисмен од Швајцарија за голема сума пари. Тој не ја прашал…