fbpx
  • September 1, 2019

Фото: Маја Беровиќ во супер секси бикини

Маја го покажа телото од милион долари, велат нејзините фанови. Сексапилната пејачка одлучила да се соблече во најминијатурното можно бикини…
  • August 28, 2019

Правда за швалерките!

Отварам низ Facebook и се чудам… Се домаќинки бе, која слики како месела, која како правела благо, која како чистела…
  • August 13, 2019

(ФОТО) „Супер бабичката“ позира во костум за капење

Покрај море позира во едноделен костум за капење и покажала дека годините за неа се само број. Со фотографијата ги…
  • August 11, 2019

(Видео) Тренерот на „Ѕвезда“ не може да се концентрира од деколтето на колешката

Тренерот на фудбалскиот клуб „Црвена Ѕвезда“, Владан Милојевиќ, имаше потешкотии да остане концентриран на почетокот на прес-конференцијата во пресрет на…
  • July 18, 2019

Тамарa се ceли од Македонија-?

Македонската пејачка Тамара Тодевска последните неколку месеци постојано е актуелна во медиумите како поради позитивни, така и поради некои негативни…
  • July 7, 2019

(ВИДЕО) Стара жена и прави магија на невестата среде моминска – Камерата ја фати на дело

И додека камерите го снимаа орото кое се изведува на моминска вечер, каде сите треба да се забавуваат, во еден…