fbpx
  • September 19, 2019

„Не знаеш дали си во автобус или во трикотажа“(Видео)

Не знаеш дали си во автобус или во трикотажа. Не знаеш дали си во автобус или во трикотажа. pic.twitter.com/mI4q3h5X2a —…
  • August 21, 2019

Најлудите твитови за апсењето на Катица – 2 дел

Еве неколку твита кои ги собравме за да се насмееме на целиот овој хаос : Апсењата на Балкан се како…
  • August 21, 2019

Најлудите твитови за апсењето на Катица

Еве неколку твитови кои ги собравме за да се насмееме на целиот овој хаос : Апсењата на Балкан се како…
  • August 15, 2019

Уште една „рација“ на твитер овој пат со Катица

Кај се овие за ѓубрево бе нели поминуваа у четврток pic.twitter.com/bDmNYfLz9H — Семир (@Semir_k11) August 15, 2019 Дечишта невоспитани,ѕвонат и…
  • August 11, 2019

Наоѓа комшијата фискална од кондом дома, пишува искористена – твитови за враќањето на ДДВ

Фискалните сметки и враќањето ДДВ деновиве се главна вест во земјава. И додека едни се мачат да ја симнат и…
  • August 9, 2019

Најлудите твитови и зезалици за „Pекет“ на едно место

Се обидовме да ги додадеме сите зезалици но ако имате плус кои не се додадени слободно пратете ни ги на…
  • July 25, 2019

Амди на твитер ја претстави новата капитална инвестиција – „Базен на отворено“ (Фото)

Амди на твитер ја претстави новата капитална инвестиција „Базен на отворено“ која ќе го збогати туризмот и ќе ја крене…
  • July 15, 2019

Најлудите твитови за денес

По статијата за аспењето на Боки13 дознавме и други теми на кои стварно треба да се насмеете еве на пример…
  • July 7, 2019

Твит на денот : „Најава на нов циклон – Од среда доаѓа Глорија добро што е доаѓа она“

Дефинитивно твит на денот, секогаш имаат чудни имиња за циклони овој пат Глорија е името до сега најинтересното име беше…
  • July 5, 2019

Твит на неделата: Искршен автомобил поради билети за концертот на Тамара

Автомобил заврши со скршен прозорец, откако сопственикот заборавил на совозачко седиште два билета за концертот на Тамара Тодевска. Секако, ова…