fbpx
  • March 20, 2020

Последните зборови на татко кој своето срце го подари на неговиот син (ВИДЕО)

Бидејќи времето истекувало многу брзо, а семејството немало толку финансии, колку што биле неопходни за операцијата, самиот татко решил да…
  • March 17, 2020

Потресно видео од доктор: „Како поинаку да разберете да останете дома? Или и ова не е доволно“

Кристиан Занин, доктор од Италија, на својот фејсбук профил постираше видео од состојбата во една италијанска болница. Како поинаку да…
  • March 16, 2020

Партија тенис меѓу прозорци: Вака се разбива досадата во карантин (ВИДЕО)

Начинот на кој Италијанците остануваат со позитивен и спортски дух и во време на карантин е повеќе од воодушевувачки. Видетото…
  • January 18, 2020

Урнебесно видео : Лева скија, десна, немој Меца таму !

Интересно е кога ќе падне снег и да се препуштите на природата да уживате со топол чај на височините или…
  • October 23, 2019

(ВИДЕО) Професионалец крадец за 10 секунди украде ташна од ,,Ла тана”

На Твитер беше објавена снимка од безбедносните камери на гостилницата „Ла Тана“ во Скопје, на која се гледа како дрзок…
  • October 21, 2019

Стариот и нервозен наставник по англиски го понижува девојчето што не знае, пред целото одделение, НО… Гледајте до крај!

Стариот и нервозен наставник по англиски го понижува девојчето што не знае, пред целото одделение, НО… Гледајте до крај! Денешните…
  • October 18, 2019

Полицајците даваат изјава дека пронашле дpoга од 225 кг.! Погодете кој утврдил дека се работи за коkаин!

Полицајците даваат изјава дека пронашле 225 кг. кокаин! Погодете кој утврдил дека се работи за кокаин! Дневна доза позитивна енергија!
  • October 17, 2019

К15 пред времето: Урнебесен скеч „Нема во Европа“ (Видео)

Во стилот на Симпсонови кои ја претпоставуваат иднината преку скечови па така и К15 нешто приближно до случувањата денес:
  • October 14, 2019

(ВИДЕО) СЕСТРИНСКА ЉУБОВ: Девојчето кое ја чека својата сестра од училиште „топи срца“!

ПОСТОИ ли нешто послатко од сестринска и братска љубов? Џенифер Боргет, мајка со три деца на својот профил на Фејсбук…
  • October 12, 2019

Немате пари за греење? Еве како бесплатно да се греете цела зима! (ВИДЕО)

Се жалите на слабото греење во вашиот дом и немате пари да плаќате превисоки сметки, тогаш ова е решение за…