June 27, 2019

Булевар

На вистинското место

Цеца објавила фотографија од кревет, еден фан и порачал: Наскоро ќе се гушнеме, ќе бидам покрај тебе… (фото)

Пеачката своите фанови ги почестила со еден призор, а потоа некој и испратил порака.

Светлана Цеца Ражнатовиќ објавила фотографија од кревет, а коментари пристигнувале од цел свет.

Со новата фотка Цеца буквално го запалила интернет, нејзините фанови не останаа рамнодушни…

View this post on Instagram

🌹🌹🌹🌹🌹

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

“Често се фаќам себе како размислувам дека сум покрај тебе, дека можам да те прегрнам кога и да посакам… но тоа наскоро ќе се случи, зарем не? Особено со личност како што си ти, те чувам длабоко во себе, секој момент си во моите мисли. Незнам како да опишам колку те сакам, може ли тоа да се опише? Во некои моменти да сум покрај тебе, и ништо друго не е важно. Ти благодарам за се што ме научи. Можеби тоа звучи чудно, но така е… Секогаш да одиш со крената глава и насмеан во било која ситуација, да се биде исполнет со љубов во секој момент, која се дели со други, бидејќи само така ќе биде возвратена, но и никогаш да не се осудува некој додека сами не донесеме заклучок, најискрено да се сака кој во тој момент а не е до тебе… Личност која лошото го претвора во добро. Ти си синоним за љубов и си нешто најубаво во светот. Те сакам најмноу”, напишал еден нејзин фан.

Извор: vesnik.com

Take Me Top
%d bloggers like this: