December 15, 2019

Булевар

На вистинското место

Цел аеродром гледаше во ,,топлеc“ старлета (ФОТО)

Фотографиите ги направил еден нејзин фан на асеродром откако буквално сите се вртеле по неа и прашували дали навистина е гола.

Таа сепак има проѕирен комбинезон со боја на кожа , па сепак појавата на старлетата предизвика поделени коментари во врска со појавување на јавни места во таква облека.

Клое секојдневно ги почестува своите фанови на Инстаграм со не помалку разголени фотографии.

Инаку, старлетата на оваа социјална мрежа има над три милиони следбеници.

%d bloggers like this: