January 21, 2020

Булевар

На вистинското место

Ексклузивно: Уапсен Боки 13 !

Сопственикот на 1ТВ Бојан Јовановски познат како Боки 13 пред малку е уапсен на Граничниот премин по налог на Јавното обвинителство Скопје.За сега нема познати причини зошто е уапсен Боки 13 но во јавноста кружат гласини дека истиот затајувал данок, неоддамна на неговата фирма беа замрзнати сметките со кој сопственикот на 1ТВ управувал.

Останува да видиме која е реалната причина ..

%d bloggers like this: