November 15, 2019

Булевар

На вистинското место

Фото: Кој би рекол дека таа има 53 години!!!

Ако се погледнат последните фотографии на холивудската актерка на социјалните мрежи тешко дека некој би погодил дека таа неодамна наполнила 53 години.

Атрактивната Хали сега ги „запали“ социјалните мрежи со фотка на која носи бела мокра маичка со паролата „Клуб без градник“.

Холивудската убавица не ги остави рамнодушни фановите на социјалните медиум и со фотка на која позира во скоро проѕирен бикини.

%d bloggers like this: