December 7, 2019

Булевар

На вистинското место

Фото: Маја Беровиќ во супер секси бикини

Маја го покажа телото од милион долари, велат нејзините фанови.

Сексапилната пејачка одлучила да се соблече во најминијатурното можно бикини и да позира за своите следбеници на социјалните мрежи.

Маја ги покажа облините и потврди дека со право ја сметаат за една од најатрактивните и најсексапилните пејачи на овие простори.

%d bloggers like this: