November 11, 2019

Булевар

На вистинското место

Грујо како холивудска ѕвезда (Видео)

Ако не сте дел од забавата еве ние малце ќе ја опишеме ситуација. Стандард Груевски секогаш алатка да се насмееме на интернетот овој пат се појави на судење како Моника Белучи во раните денови во Холивуд и од тука твитер го направи останатото. Дефинитивно има интересни твитови и видеа кои ќе ве насмеат погледнете :

%d bloggers like this: