November 22, 2019

Булевар

На вистинското место

ХИТ: Пејачот Џеј среде емисија падна од столчето – ќе го гледате повторно и повторно… (видео)

Фолк пејачот Џеј Рамадановски гостуваше во емисијата „Гламур“ на ТВ „Хепи“, а во текот на снимањето доживеа незгода за која и тоа како се коментира на социјалните мрежи.

Имено, кога пејачот се обиде да се симне од барската столица, во еден момент изгуби рамнотежата и паднал на подот од студиото.

За среќа не беше повреден, а водителот дотрча во помош. Виновна беше високата столица ама и неговата висина која овој пат му одмогна.

Видеото стана вирално, а не се сомневаме дека ќе го гледате повторно и повторно…

%d bloggers like this: