June 16, 2019

Булевар

На вистинското место

Јелена Карлеуша сама ја напуштила Србија, ќе занемета кога ќе видете што правела на аеродром (видео)

Јелена Карлеуша сама ја напуштила Србија, ќе занемета кога ќе видете што правела на аеродром (видео)
Јелена Карлеуша во ек на скандалот за наводниот развод со Душко Тошиќ поради допишување со босанскиот фудбалер, заминала од Србија.
Имено Карлеуша објавила на Инстаграм снимка на која се гледа како се вози на аеродромска количка. Погледнете од видеото.

%d bloggers like this: