August 19, 2019

Булевар

На вистинското место

Лила во НУД викенд издание (ВИДЕО)

Спасе Рола Јовановски, на Инстаграм објави кусо видео од празничната фотосесија на Лила за една македонска модна марка. Нашиот нацинален бренд Лила Филиповска овој пат е секси во НУД долна облека, за разлика од минатиот пат кога беше во црно неглиже.

Oчигледно Лила решила во новата година да не внесе со добро расположение и многу сексипил. Еден минатата недела заглави на кроасанот, а фотографот Дарио Јанковиќ викендов се качи на двосед.


Видео од истата фотосесија, но од птичја перспектива, објавила и Лила. Уживајте во неколкуте бомбастични секунди со Лила, која посакува сесијата да не трае подолго од брак. Лила е позната по шегите на своја сметка на темата брак.

Извор: vecer.mk

%d bloggers like this: