fbpx

Browse By

Advertising
Loading...

Maрадона им ги покажа неговите брадавици на навивачите на Наполи(ВИДЕО)

Само што ќе си помислите дека Диего Армандо Марадона ужива мирен живот по бројните скандали со алкохолот и наркотците, ете пример за да не демантира.

56 годишниот Марадона, присуствуваше на манифесација во Италија, По овој чин тој подзаглавил во барот од каде на излегувањето од хотелот, каде се одржувала манифестацијата, ги почестил фановите со стриптиз.

%d bloggers like this: