Browse By

Advertising

Урнебесно ВИДЕО: Во оваа продавница многумина прогледале без очила

Погледнете ја оваа продавница за очила, но многу позабавна е девојката ако ја забележите подобро. Се работи за неверојатна скриена камера, на која се прикажани неколку мажи и нивната реакција кога ќе забележат непристојно облечена девојка. Погледнете ги нивните несекојдневни рекации од следново видео подолу.

Мајката на Софија апелира за спас: 28.000 евра, шанса за живот за моето дете!

-Кон крајот на месец март годинава целосно се промени животот на нашето семејство. Нашата најмала ќерка Софија, која што се развиваше како и секое нормално дете, во рок од една до две недели целосно престана да оди. Тоа ни беше шок, а дијагнозата поставена по

Неверојатен телефонски разговор, мора да го слушнете (ВИДЕО)

Ви објавуваме екслузивен разговор кој го најдовме на социјалните мрежи, се работи за старо видео на кое корисник се јавува во телеком и кажува дека нема струја. Вработената се труди да му објасни дека се јавил во погрешна компанија… Има многу мислења дека разговорот е

Добронамерна, пријателски расположена мечка во прошетка на Крушево (Фото)

Добронамерна, пријателски расположена мечка во прошетка, видена утринава околу 10 часот во близина на Крушево била забележана од екипата на радио бубамара. Не е првпат овие ѕверки да ги забележат на патиштата иако излгедаат пријателски, но видеата на интернет го велат спротивно. Прекрасна глетка буквално

Близнаците Тео и Тони немаат ни патики за првиот ден на училиште – Апел за помош

Близнаците Тео и Тони заедно со своите баба и дедо кои живеат во руинирана куќа во Долно Лисиче во Скопје се уште се без основни услови за живот. Побарале институциите да им дадат минимална помош, но од барањето реализација нема. Вчера нивната баба преку луѓето

Игор Џамбазов го пречека единственото прваче во Маврово: Само да погледнете што сака да биде малиот Матеј кога ќе порасне(ВИДЕО)

Македонскиот шоумен Игор Џамбазов во последно време се почесто ги поздравува своите фанови и целата јавнсот со видеа од македонските убавини во Мавровскиот регион.Колку и видеото да е интересно, особено одговорот на малиот Матеј за тоа што сака да биде кога ќе порасне, треба и

„На сите во школо ви посакувам да учите да решавате и некои таги.“

На сите во школо ви посакувам да учите да решавате и некои таги. Да има некој да ве научи дека 2+2 не се само 4, некогаш се многу повеќе а најтапа е кога се помалку, посебно кога мама и тато немаат доволно пари. Ама и

Среќен прв училишен ден на Мартинчо, нашето прво прваче после 12 години

Humans of Pehchevo е дефинитивно најлудиот фејзбук пејџ што е направен за луѓето кои живеат во Пехчево.Не се многу неколку се,но секогаш наоѓаат начин да не насмеаат со нивниот сарказам.Многу се одселија од тој крај уште и ќе се одселуваат но го чекаме и денот

Ова мора да го погледнете, жени возачи…. (ВИДЕО)

Видео прегледано повеќе од 12 милиони пати, сигурно мора да е добро… 😀 Одлична компилација на видеоа поврзани со луди жени возачи, погледнете каков хаос можат да направат во сообраќајот. Исто така од ова видео може да видите дека и девојките обожаваат да возат брзи

Ние можеме, ние сакаме, подај рака за спас – двете близначиња Тео и Тони живеат во мрак 4 години,

СПОДЕЛУВАЈ Ние можеме. Ние сакаме. Подај рака за спас. Двете близначиња Тео и Тони живеат во мрак 4 години, напуштени од своите родители а бабата е немоќна да го реши проблемот сама. Не плашете се од големата сума зошто вашето срце е поголемо од било