Browse By

Advertising

Една од најтажните слики на интернетот .. Херојот

Животот е тежок, сликата збори сама за себе некои имаат, некои се родени без ништо, буквално преживуваат, како херојот на сликата со вреќи влече за да го заработи за леб а од другата страна среќни деца кои играат.Меѓу најтажните слики што некогаш би ја сретнале

Ова е новата полициска униформа (Фото)

Дефинитивно не е, топлото време предизвика луѓето да се обликуваат според околностите па така и оваа униформа е совршено нешто за овој период .Униформата мора да биде задолжителна посебно на Собраќајците кои носат вакви елечиња,  има остри санкции за луѓето кои не го почитуваат, се

Двете шпанки тверкаа, мајката со папуча им оддржа лекција (ВИДЕО)

Двете шпанки тверкаа на камера кога влезе мајката им оддржа лекција со папуча.Хит видео дефинитивно ќе ви го направи денот позитивен, едноставно на некои мајки не им се допаѓа како светот еволуира и сосема се во право.Но тверкање е нешто за кое сите уживаат гледајќи,

Историјата не ја пишувате вие!, ја пишуваат оние кој заминаа од тука

Статус на Никола Николов  кој доби 1700 споделувања и дефинитивно е меѓу најпопуларните на фејсбук прочитајте : Значи до сега не сум пишувал по фејсбуков… можда некад… многу ретко… па дури и родендени не сум честитал. Јебига, ако некој ти е битен во животов – постои

Ова се најзгодните навивачки на Светското првенство во Русија

За вас пробавме да ги забележиме најзгодните навивачки на Светското првенство кое се оддржува во Русија. Имавме многу тешка работа да ги одвоиме најзгодните па така ги ставивме сите “лепотици“ од ова првенство не постои маж кој би ја пропуштил оваа статија дефинитивно потребно е

Лозано со ново летно хитче – Јако Јако

Кога се работи за летни хитчиња дефинитивно Лозано е човекот кој знае како да се креираат. Мандарина беше прекрасен проект и заврши со голема гледаност на Јутјуб по нејзе следуваше Километри кој доби 1.5 милиони прегледи и стана помеѓу најгледаните видеа во Македонија. Ритамот е

Тверкаше на вратата иии .. (хит видео)

Хит видео, дефинитивно е една од полудите работи кои сме ја виделе девојката тверкаше на вратата наопачки со нозете горе иии.. некој влезе во собата и ја бутна аууу каков пад директно на масата.Какви луѓе постојат на планетава да не се они не би биле

Специјалци ќе работат како полицајци, зошто се бунтувале за одлука на МВР

МВР се реваншира на припадници од Единицата за специјални задачи со 18 решенија со кои прави нивна прераспределба на пониски работни места, тврдат извори од МВР за “А1он”. Причината за овој чекор на МВР е бидејќи тие реагирале на одлуката за заменик командир во ЕСЗ

Полицаецот доби малку непријатно изненадување при претресот (Видео)

Каква легенда хаха дефинитивно овој човек заслужува оскар полицаецот доби незгодно изненадување кога му го крена мантилот на дечкото.Иако во Русија се оддржува светско првенство во Фудбал навивачите доаѓаат со секакви транспаренти , која може да ве изненади и да ве насмее исто како овој

Најдобрите твитови – „Влеговме во НАТО“

Твитерџиите се дефинитивно луди, без навреда ама такви сте затоа ве сакаме… Денеска тема на на заебанции е сликата со погледот кон НАТО на кој премиерот Зоран Заев ја објави на неговиот твитер и … тука почна се, искочија 20 фотомонтажи со сликата на која