Connect with us
Advertisement

Трендинг

Забава

Приказни

Инфо +2 days ago

„Ах бре лигави едни, се заканувате што народ жестоко реагира на понижувањата од Бугарите“

„Ах бре лигави едни социјалдемократи. Целото владеење ви се сведе на закани, лажење и национални предавства. Се заканувате со парични...

Приказни3 days ago

Нè сакаат кога даваме пари, но ние сме сељаци: Гастарбајтер го запали Балканот со оваа исповед!

Секој месец праќаме пари во Босна, затоа што повеќе од половина роднини се невработени. Тие нам не’ доживуваат како магионичари...

Приказни5 days ago

Исповест на богата девојка: го оставив затоа што не сме иста класа, а потоа…

Ќе бидам кратка, богата сум, згодна, се дружам со џет – сетот, имам 28 години. Така пораснав, се што и...

Инфо +6 days ago

Котеска ја парчоса Царовска: Членови на МАНУ на „баци рака“, паразити ја кочат Македонија 30 години

Универзитетската професорка Јасна Котеска од Филолошкиот факултет при УКИМ, а во врска со новиот концепт за образование буквално ја парчосува...

Приказни4 weeks ago

Американец во Скопје: Секоја прилика се користи за одење во кафеана и пиење ракија

Интересна е Македонија. Воопшто не е таква како што ја замислував, каква што ми ја раскажуваа моите колеги, или како...

Приказни1 month ago

ПОУЧНА ПРИКАЗНА: Кога ти треба помош, побарај ја од Бог!

Една многу сиромашна жена се јавила на некое христијанско радио да бара помош. Еден лош и злобен човек кој ја...

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: