Connect with us
Advertisement

Трендинг

Приказни

Приказни24 hours ago

„Не ми е уште дојдено време да заминам од овој свет“

Пејачот на народна музика Предраг Живковиќ Тозовац во моментов е на одделот за интензивна нега, каде е поврзан со проток...

Рекла Казала2 days ago

По обвиненијата од Весна, Калиопи за српската водителка: Не знам што ѝ е на госпоѓата!

Српската водителката Весна Дедиќ неодамна изјави дека никогаш нема да ѝ прости на Калиопи откако во една прилика македонската пејачка...

Приказни3 days ago

Човеkот кој пораcна во пештера cо волци: Разочаран cум од луѓето

Шпанецот Маркос Родригез Пантоја во 1965 година е пронајден во пештера во која живеел со волци цели 12 години. Неговиот...

Приказни3 days ago

Македонсkиот јутубер Cтефонатор низ cолзи ја раcкажа cвојата потреcна приkазна за туморот (Видео)

Популарниот јутубер Стефан Рашковиќ на „Јутјуб“ познат како „Steffonator“ е еден од најпознатите македонски јутјубери.  23-годишниот Стефан на својот јутјуб канал после...

Приказни4 days ago

Македонка од Лариса: Децата беа многу исплашени, некои се онесвестија од страв, беше морничаво

Сега сме надвор, бидејќи тресе цело време. За време на земјотресот беше морничаво, прво бучеше, а потоа тресеше, раскажува Виолета...

Рекла Казала5 days ago

„Ќе мешам малтер во Австрија, едвај чеkам kороната да заврши“

Раперот Павле Бошковиќ, попознат како Газда Пајо, вели дека едвај чека да заврши пандемијата на вирусот корона, за да може...

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: