Connect with us

Трендинг

Инфо +4 days ago

Јас сум жената што излезе како победник од битката со корона: Ова ми го спаси животот!

Забава6 days ago

Дечково заслужува медал: За да избегне казна се правеше дека џогира пред полицијата

Истражување3 days ago

Германија оди во карантин: Смее да се излегува од дома само со членовите од семејството

Инфо +4 days ago

Вирусот е опаceн: Од дваесет позитивни на корона во Демир Хисар ниту еден нема симптоми

Инфо +5 days ago

Ова е Раде, Раде на 65 години ќе го смени полот и ќе стане Елена

COVID 194 hours ago

Нов цpн рекорд: 1085 новозаболени, 13 623 само во октомври

Uncategorized5 days ago

“СЕКОЈ позитивен на Ковид ќе мора да се лекува исклучиво во болница”

COVID 193 days ago

Нов рекорд : Денеска има 870 новозаболени – Неофицијално

Инфо +5 days ago

Шилегов до пожарникарите: „Aко ви е мала платата, најдете си друга работа“

Инфо +1 day ago

Отишле да го посетат и го пронашле мртов, никој не ни забележал

Приказни

Приказни1 day ago

“Извинете драга, Вашата мајка го напушти овој свет”

Докторот: Жалам, се обидовме, но не можевме да ја спасиме вашата мајка. Ќерката: Не! Не! Не! Не е можно. Докторот:...

Рекла Казала3 days ago

Има ли пилот во авионот?

Приказни4 days ago

Приказна на една мајка: Јас не растам само син, туку иден сопруг и татко, пред сè човек

Отсекогаш знаев дека ќе родам син. Тој е мојот универзум, мојот свет, мојата љубов, мојата радост, мојот живот, мојата сила,...

Приказни5 days ago

“Како живееме не знам ни самата, од први до први се троши целата плата”

Како живееме не знам ни самата. За живеење од први до први се троши целата плата, плус уште цела плата...

Приказни6 days ago

Mедицинска сестра : „Сите велат дека ние сме овци, а луѓето умиpаат“

По рекордните бројки заразени во Словенија, двонеделен карантин и полициски час, а во контекст на се поголемата експанзија на лажните...

Приказни1 week ago

„Роден близу универзална, тука на ќошот кај трафиката, за светот обичен човек, за нас секогаш Кока Кола“

Роден близу универзална, тука на ќошот кај трафиката, една свадба на стадион, друга во Истанбул, за светот обичен човек, за...

More News

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: