Connect with us
Advertisement

Трендинг

Забава

Приказни

Приказни3 days ago

АУДИО СВЕДОШТВО: Во кумановската модуларна болница ми земаа мито за да го облечат дедо ми кој почина

Откако нејзиниот дедо починал во кумановската модуларна ковид болница, болничарите и побарале мито од 3 илјади денари за да го...

Рекла Казала4 days ago

Да бевме Британија досега ќе немавме НИТУ ЕДЕН МИНИСТЕР во Владата

Професорот Жидас Даскаловски пренесува анализа на причините поради кои во Велика Британија функционери давале оставки во последниве десетина години. Причините...

Рекла Казала6 days ago

Тасевски до Заев: Донесете го Груевски тајно во багажник да ја опраи државава и за 6 месеци вратете го назад …

Заев брате, другарски совет. Донесете го Груевски во Македонија, тајно, во багажник, нека ја оправи државава за шест месеци и...

Рекла Казала6 days ago

Тасевски брутален: Не е време за оставки, време е да ви *беме м*тер!

Бегаат од одговорност со мантрата: Не е време за оставки!Во право се. Не е време.. Време е да ви *беме...

Приказни7 days ago

Двете ги најдовме изгорени во кревет една до друга, ланчето на девојката и апаратите за дишење беа единствените неизгорени работи кои останале

Без коментар. Фото и текст: Арбнора Мемети – Дојче Веле

Рекла Казала1 week ago

“Македонијо моја полниш 30 лета, време ти е да се прибереш,сакај се малку повеќе”

Игор Џамбазов со уникатна честита за 30-годишнината од независноста на државата. -Maкедонијо моја… Денес полниш 30 лета, не си веќе...

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2021 Булевар.мк