November 11, 2019

Булевар

На вистинското место

Стpaшнa тeпaчka ги шoкиpaлa жителите на Струга (Видео)

Денеска страшна тепачка ги шокирала жителите на Струга. Се се случило на паркинг во центарот на градот, кога „најдебелиот крај“ го извлече возило „мерцедес“ кое заврши без стакла.

Се претпоставува дека причините за тепачката се поради паркинг место, а во видеото се гледа како група од неколку мажи напаѓаат лице кое е во автомобил „мерцедес“, по што еден од нив со метална шипка му ги крши стаклата на возилото. Погледнете го скандалозното однесување:

%d bloggers like this: