fbpx
  • December 15, 2018

20 идеи за новогодишни украси што може да ги направите сами

Се ближат новогодишните и божикните празници и време е да размислувате за украсување на домот и работниот простор. Ако сакате…
  • December 6, 2018

Празници се ближат…. Најубавите Божиќни реклами

Кој ако не Coca Cola ќе ни ги најави Божиќните и новогидишни празници. Дефинитивно ниту една компанија нема поубаво смислени…