fbpx
  • July 27, 2019

Сведоштво на пазар во Скопје: Баба до инспекторот – земи ги 80-те денари, немам пари за казна

Немил настан на Зелен пазар ги вознемири скопјани. Како што се објавува на социјалните мрежи, стари женички што дошле да…