fbpx
  • July 27, 2019

Да помогнеме да се најде кpaдeцoт од видеото

На социјалната мрежа twitter објавено е видео во кое се гледа како едно момче се шета низ празна канцеларија и…
  • June 29, 2018

Петковска: Вака се навива! Makedonija yo te quierooo! (Видео)

Македонската женска ракометна репрезентација се пласираше во полуфиналето на Медитеранските игри 2018 кои се одржуваат во Тарагона, Шпанија.Ракометарките на Македонија…