Вгради силикони, па ќе ги промовира во Македонија- кога ќе видите каде ќе настапи Луна и вие ќе посакате да ја видите лично
February 18, 2020

Булевар

На вистинското место

Вгради силикони, па ќе ги промовира во Македонија- кога ќе видите каде ќе настапи Луна и вие ќе посакате да ја видите лично

Откако победи во реалното шоу „Задруга 2“ пејачката и ќерка на Анабела Атијас, Луна Џогани сними песна која има неколку милиони прегледи на Јутјуб, а потоа се одлучи и за поголем чекор и ставајќи си силикони на себе.

Ставањето на силикони во градите реши да го пренесе преку видео прилог на телевизија, а откако ќе закрепне прва промоција ќе им направи токму во Македонија.

Имено ново печената пејачка закажа два свои настапи во Македонија и тоа на 20 септември во Струмица и ден подоцна во Кавадарци.
Извор: skopje24.mk

%d bloggers like this: