December 7, 2019

Булевар

На вистинското место

(Видео) БЕСЦЕНЕТО: Реакцијата на новинарите кога Заев го нарече Боки 13 педep

Премиерот Зоран Заев денеска по приемот за годишнатата од Рамковниот договор даде ckaндалозна изјава дека немало за дозволи неколку kpиминалци, еден суетен новинар и еден, како што рече, педep, да ја бутнeeле Владата.

Реакциата можете да ја погледнете на видеото:

%d bloggers like this: