November 13, 2019

Булевар

На вистинското место

(ВИДЕО) Стара жена и прави магија на невестата среде моминска – Камерата ја фати на дело

И додека камерите го снимаа орото кое се изведува на моминска вечер, каде сите треба да се забавуваат, во еден кадар се доаѓа до страотен заклучок.

Како што пренесуваат корисниците на Твитер, на видеото се гледа како постара жена и прави магија на невестата, а сето тоа го потврдува и порталот Газета Експрес.

Додека невестата се приближува до старата жена, таа и прави нешто над главата, што според корисниците на Твитер е магија.

Видеото беше објавено на Твитер со натписот “It’s called sehire” и има повеќе од 30 илјади прегледи.

%d bloggers like this: