fbpx
Сораја направи колапс во Белград

Сораја направи колапс во Белград

Српската емисија папараци објави видео со познатата старлета Сораја како се вози со нејзината пријателка по Белградските улици. Неа ја следеа се до една бензиска пумпа кога излезе таа и нејзината пријателка од луксузната кола сите очи на минувачите беа вперени во нив. Погледнете од видеото што се случуваше. Какво е вашето мислење за старлетите?

administrator

Related Articles

%d bloggers like this: