December 7, 2019

Булевар

На вистинското место

Запознајте ја Деми, диџејката по која полуде Инстаграм

Деми Роуз сo 9.3 милиони следбеници е новата ѕвезда на Инстаграм. Кога ќе ги погледнете нејзините провокативни фотографии, ќе ви стане јасно зошто.

Нејзините облини се совршени, па мажите збудалеа во згодната диџејка.

Таа летово ќе има свое сет-шоу на Ибица и во Санторни, па можеби некој и ќе ја начека да ја види во живо.

View this post on Instagram

Mirror mirror on the wall…

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

💧💧💧

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

On my own lil vibe

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

No sugar no salt by @dannydesantos 🖤

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

%d bloggers like this: