September 17, 2019

Булевар

На вистинското место

Жена го прегази својот инструктор за возење (ВИДЕО)

Инструкторот на возраст од 35 години починал во болница од здобиените повреди . Несреќата се случила во понеделникот попладне , а веста од Полска го обиколи светот како една од најбизарните.

Инструкторот гледал на полигонот како вози друг ученик , кога на него налетала 68- годишна жена и го прегазила.

%d bloggers like this: