Connect with us
Advertisement

Трендинг

Забава

Приказни

Рекла Казала7 days ago

Билјана Дебарлиева – Сака црвено вино, може и да запеe, но на маса во кафеана не се качува (ВИДЕО)

Билјана Дебарлиева речиси 30 години е препознатливо лице од телевизијата. Иако како девојка била срамежлива и не мислела дека ќе биде...

Приказни1 week ago

Беше СВЕТСКИ ШАМПИОН, а работеше во кафуле како келнер! И Тито го обожаваше

Во 1948 година, според многумина, на 16 ноември е роден најдобриот спортист на поранешна Југославија – легендарниот боксер Мате Парлов....

Приказни2 weeks ago

Тажна исповед на баба Милена: Ги родив, пораснав – Ќерката не ми дава ни денар, кај пак синот главна е сопругата

Тажна исповед на баба Милена: Ги родив, пораснав – Ќерката не ми дава ни денар, кај синот главна е сопругата...

Приказни3 weeks ago

ГОЛЕМА ТРАУМА! Луна Џогани го изгуби бебето – пејачката отворено проговори и ја откри причината!

Победничката на втората сезона на Задруга Луна Џогани објави тажна вест. Имено, таа го изгубила плодот во 12-та недела од...

Приказни3 weeks ago

Ги откачија од друштво ЗАТОА ШТО НЕМААТ ДЕЦА!?

Родителството претставува многу предизвици, а односите со пријателите дури и не треба да бидат на дневен ред. Како што стојат...

Рекла Казала3 weeks ago

За жал главна вест денеска е дека Тамара и Мачка се разделуваат!

По шпекулациите во естрадните кругови дека Тамара Тодевска се разведува од сопругот Александар Димитровски – Мачка, се појави и потврден...

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2021 Булевар.мк