Connect with us
Advertisement

Трендинг

Забава

Приказни

Приказни22 hours ago

Ердоган неколку месеци живеел во Македонија и тоа погледнете каде

Интересен детаљ за турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган е тоа што одреден период живеел во Тетово, Македонија, јави еуроњуз Албанија. Поранешниот...

Приказни2 days ago

СЕКОЕ УТРО ИМАМ ЕДНА ЗАДАЧА: Ова е вистината за сопругите на БОГАТИТЕ ШЕИЦИ! Приказната за ДОМАЌИНКА ОД ДУБАИ (Фото)

Вистинска лавина од коментари предизвика видео на кое сопругата на милионер од Дубаи покажа како всушност живее. Соуди е во...

Приказни3 days ago

ТАА Е ЕДИНСТВЕНАТА СРБИНКА КОЈА НА СУЛТАНОТ му родила СИН: Била една од ретките што му дале наследник, а умрела од ТАГА

Империјалниот харем од отоманската ера бил збирка на сопруги, слугинки и наложници на султанот, кои понекогаш броеле стотици. Некои биле...

Рекла Казала3 weeks ago

Милош Биковиќ е ВНУК НА ВОЈВОДАТА ОД ЧЕТАТА НА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ (Видео)

Војводата Иван Биковски од Берово, кој наводно бил во чета на Гоце Делчев можеби е предок на познатиот српски глумец...

Приказни4 weeks ago

НА ДЕНЕШЕН ДЕН: Првиот Македонец, Димитар Мурато, го освои Монт Еверест и 34 години е на вечна стража на Покривот од светот

Битолчанецот Димитар Илиевски – Мурато е првиот Македонец кој го освои највисокиот врв на светот Монт Еверест на 10 мај...

Приказни4 weeks ago

Паметен човек може да биде глуп по потреба, глупавиот нема избор

Велат дека оваа случка била во Мексико, во еден мал град во кој се собрало едно друштво кое имало навика...

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2021 Булевар.мк