Connect with us
Advertisement

Трендинг

Забава

Приказни

Приказни2 months ago

Емотивно сведочење на Ева: Јас сум била бебе, татко ми со ногата ја искршил вратата ја грабнал мајка ми и брзо се симнале од зградата која се нишала како брод …

Денеска Скопје се сеќава на разузнавачкиот земјотрес од 1963 година, а сеќавањата за блиските загинати сеуште се меѓу скопјани кои...

Приказни3 months ago

Хит фотка: Штотуку родено бебе се насмеало кога го видело својот татко

Раѓањето на детето е посебен момент за секој родител, а многумина токму поради тоа ги прават првите фотографии од бебето...

Приказни3 months ago

(Видео) Морнар и куче преживеале три месеци на отворено море

Австралискиот морнар Тим Шедок, поминал три месеци на Пацификот преживувајќи со јадење сирова риба и дождовница. Сега неговата здравствена состојба...

Приказни3 months ago

Што е богатство ?

Една поучна приказна за тоа што е богатство и беда: Еден ден, еден богат татко решил да го прошета синот...

Македонија3 months ago

ВИДЕО: Кој е всушност САНДОКАН ПУШКАРОТ од Kрушево кај кого полицијата пронајде над 120 пушки и пиштоли?

Паско Кузмановски најлегално, лиценцирано и со сите дозволи, работи (сервисира) оружје, занает за кој и јавно зборува уште пред многу...

Приказни3 months ago

„Водевме љубов четири пати дневно”

Гери Хол доби аванс од 500.000 фунти за нејзината автобиографија пред речиси петнаесет години. Една од најубавите жени на светот и...

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2021 Булевар.мк