Connect with us
Advertisement

Трендинг

Забава

Приказни

Рекла Казала1 day ago

Шилегов сам се пеглал

„Па јас со години сам пазарам и немам проблем со тоа. Искрено и секое утро сам си ги пеглам кошулите,...

Рекла Казала1 day ago

Ќе ме избркаа од училиште бидејќи имав панкерска фризура, а денес ме нарекуваат „пијандура“

За скопскиот градоначалник Петре Шилегов не е тајна дека има бунтовен карактер. Вака „Репортер“ ја започнува објавата за неговото интервју....

Приказни2 days ago

Отец Тодоров: Сексуалноста е интима, не идеолошка алатка, ЛГБТ идеологијата нов антиживотен тоталитаризам

СЕКСУАЛНОСТА Е ИНТИМА, А НЕ ИДЕОЛОШКА АЛАТКА! (LGBTIQ идеологијата како нов антиживотен тоталитаризам!) Човекот, и од аспект на вистината за...

Инфо +2 days ago

Кој е човекот што му „залепи“ шлаканица на францускиот претседател?!

Се облекува како витез и сака да ја чита „Мојата борба“ од Адолф Хитлер, живее со неговата мајка, има 28...

Забава3 days ago

МУ ЗАР*ЛА НОЖ ВО ГРБ, А СЕГА И СЕ ОДМАЗДИЛ: Лукас и возвратил удар на Пријовиќ после две години, се разминале поради ЕДНА КАВГА

И возвратил со иста мерка! Аца Лукас ни збор не рекол кога Александра Пријовиќ му го преземала “Фолк хаус бендот“...

Рекла Казала3 days ago

Ја искритикуваа Емили Ратајковски поради начинот на кој го држи бебето: „Го носи како да е торба“

Познатите личности често се под лупа на јавноста, а посебно кога ќе споделат некој приватен момент. Емили Ратајковски која во...

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: