Connect with us

Трендинг

Забава6 days ago

Фросе доби уште една понуда:„Здраво Фросе, гледам дека си популарна“

Хуманост2 days ago

Ова детенце продава смоки само за да и помогне на мама дома

Инфо +1 day ago

Следуваат законски измени : Платежни картички од 6.000 денари за три категории граѓани

Истражување5 days ago

Откриен е најраниот симптом на корона што може да ви го спаси животот: Се јавува неколку дена пред сите други!

Инфо +3 days ago

5.726 самохрани родители ќе добијат платежни картички

Инфо +5 days ago

Државата ќе им помогне со по 9.000 денари за сите оние кој ќе останат без работа во пандемијата

Забава6 days ago

„Стефан доби понуда од 50% попуст во скопска кафана и пејачка гратис, но има еден услов“

COVID 195 days ago

Дефинитивно ќе има мерки-Неофицијално: околу 600 ново заболени во последните 24 часа?

Инфо +2 days ago

Коментар на денот : До следното лето ќе се вратиме во нормала

Инфо +7 days ago

Скопјанката Фросе за објавата со “Швалерот” можно е да добие тужба за нанесена душевна болка-целта и било да растури брак??

Инфо +

Приказни

Приказни16 hours ago

Почина сестра Татјана, нејзиниот последен твит:„Македонската азбука е кирилица!“

Почина сестра Татјана Атанасова. Ќе ви го пренесам нејзиниот последен твит:  Македонската азбука е кирилица! Користете ја кирилицата секаде и секогаш...

Приказни17 hours ago

Ивана: “Работам како келнерка во познато кафуле, луѓе сфатете дека срамота е да оставите 10-20 денари бакшиш”

Млада девојка која работи како келнерка, сподели интересна приказна за своето работно место, меѓутоа, тоа со право ги налути речиси...

Приказни22 hours ago

Емотивен статус на Гордана: „Од “неопасниот”вирус вчера изгубивме колега“

Емотивен статус на Гордана која има што да ви каже, вирусот не е играчка оние кои изгубиле блиски најдобро го...

Приказни4 days ago

“Мојата мисија е да им служам на мојот народ, а не да бидам модел”

„Таа е Ангела Меркел, германската канцеларка, моментално најценетиот светски лидер, научник по физика и хемија, која се претвори во политичар....

Приказни4 days ago

Оваа дама се вика Илва – Најуспешната политичарка

Оваа Швеѓанка го чека ноќниот воз да се врати дома после работа. Вечерата е сендвич купен на платформата, а нејзината...

Приказни4 days ago

Гepманецот што пробал првпат ајвар, а потоа нарачал пет кила за во Гepманија

Тасевски раскажа за гepманецот што пробал ајвар, дури и нарачал пет кила за во Гepманија: Се запознавам со една странска...

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: