Browse By

Advertising

Како изгледа еден студентски ден ? (Видео)

Како изгледа еден студентски ден ?, студентите кои студираат на Драмскиот Факултет направија едно кратко видео како изгледа еден студентски ден. Прекрасно изгледа овие студенти реално потрошиле многу труд во ова видео кое треба дефинитивно да го погледнете, истото може ќе ве наврати во вашите

Цеца објавила фотографија од кревет, еден фан и порачал: Наскоро ќе се гушнеме, ќе бидам покрај тебе… (фото)

Пеачката своите фанови ги почестила со еден призор, а потоа некој и испратил порака. Светлана Цеца Ражнатовиќ објавила фотографија од кревет, а коментари пристигнувале од цел свет. Со новата фотка Цеца буквално го запалила интернет, нејзините фанови не останаа рамнодушни… View this post on Instagram

Ексклузивна фотографии од новата боја на полицискиот хеликоптер Ми-17.

Двата хеликоптера ,,МИ-171Е“ кои се во составот на хеликоптерската единица на МВР се ремонтираа и добија цивилна боја. Ремонтот беше изведен во воздухопловниот завод ,,Мома Станојловиќ“ – Батајница, Белград. Ремонтот е извршен во соработка со руски експерти. МИ-171Е Извор: Facebook страна – Македонско ВВ и

Прекрасни фотографии снимени од Хеликоптер над Скопје

На Facebook страната Македонско ВВ и ПВО, Хеликоптерска единица на МВР најдовме многу интересни фотографии поврзани со воздухопловството на нашата држава, но ги најдовме и овие снимки од Хеликоптер кои се направени над Скопје. Скопје навечер навистина изгледа прекрасно од воздух. Погледнете ги овие фотографии

Кога згодна девојка ќе ве замоли да ја снимите за момент (ВИДЕО)

Погледнете ја оваа скриена камера која ни доаѓа некаде од Бразил, каде што и според многумина живеат најзгодните девојки. На оваа скринеа камера една девојка ги замолува луѓето кои седат и се релксираат во паркот за момент да ја снимат за снимката да му ја

Еве што се случува кога ќе ставите Coca Cola во автомобилот

Ова што ќе го богледнете никако немојте да го пробувате на вашиот автомобил, заради можни несакани последици. На овој клип ќе видите како едно момче во својот автомобил сипа Кока Кола за да разбите еден мит дека автомобил некогаш се случило да оди и на

Еве како да препознаете фалсификуван IPhone внимавајте

Кога ќе се подготвите да дадете голема сума на средства и сакате да си купите одличен телефон, најдобро е со вас да земете некој што добро се разбира од телефони. Најдобро е да купувате телефон од овластени дистрибутери, дури и кога купувате на старо побарајте

Нема да ви се верува кинезот ги копирал дури и најлуксузните автомобили (ВИДЕО)

Случајно наидовме на youtube на едно интересно видео кое ни привлече големо внимание. На ова видео погледнавме колку кинезите можат да бидат копиранти. Едноставно во Кина се прават копии на најлуксузните автомобили, автомобили кој во оригинална верзија чинат до неверојатни 500 илјади долари. Погледнете го

МНОГУ ПАРИ НАПРАВИВ ВО КАТАР, АМА ЗА ЖАЛЕЊЕ СМЕ НИЕ МАКЕДОНЦИТЕ

Македонија како држава, а особено Македонскиот претседател Ѓорге Иванов, последниве години воспостави одлични односи со Емирот од Катар. Токму поради тоа, многу нашинци, одлучија да си ја испробаат среќата во оваа Арапска земја. -Ние Македонците сме живи баксузи. Вечно работиме за други, додека на нив

Семејните проблеми се знак дека имате успешен брак

Најчестите семејни кавги во бракот се предизвикани од прекорите на сопругата врз сопругот, кои тој, неволно ги прима, а истите можат да бидат заслужени. Неопходно е да се откријат вистинските причини за тие прекори. Најчесто нивен причинител е желбата на споругата, нејзиниот сопруг да биде