Browse By

Advertising

Препорака која ќе ве насмее до солзи – „Го платив 2000, ќути работи, не пие кафе, висок е за лустери “(Фото)

Женски домаќински муабети никогаш не престанале да не забавуваат со овие луди постови дефинитивно оваа препорака ќе ве насмее до солзи.Во препораката на девојкава стои маж кој веројатно е платен да чисти но спецификацијата е урнебесна – ќути работи,не пие кафе, висок е ги фаќа лустерите.Ако ви

Дневен Хороскоп

ОВЕН (21. III – 19. IV) Петок, 12 Октомври 2018 Партнерот ќе ви шета во мислите рано наутро, па сè што ќе посакувате ќе биде да поминете повеќе време со него. Како што ќе расте денот, така тоа ваше чувство ќе се намалува, бидејќи преместувањето

Облече фустан на денот на венчавката и отиде на неговиот гроб, приказна која ќе ви објасни колку е животот суров(Фото)

Џесика Падгет од сојузната американска држава Индијана го наежи светот со нејзините емотивни свадбени фотографии. На фотографиите таа го прегрнува гробот на своето момче со кое требало да се венчаат на 19 септември годинава. Сакав денеска да бидам таму каде е и тој, кажала оваа

Македонија го одбележува Денот на востанието – 11 Октомври

Граѓаните на Република Македонија денес одбележуваат 77 години од почетокот на антифашистичкото востание. На 11 Октомври 1941 борците од Првиот прилепски партизански одред ја нападнале бугарската полициска станица Участок и телефонско-телеграфската мрежа во Прилеп, со што се означил почетокот на организираното востание на македонскиот народ

Заборавете на пријателите за кинење казни, радарите се поврзани со камери

Кинење на казни нема повеќе нема. Радарите на МВР последните 8 месеци се поврзани со компјутерскиот систем во централата на сообраќајна полиција. Ова денес го изјави Дејан Трајковски Џонсон, началник на Единицата за безбедност во сообраќајот на град Скопје. -Полицаецот добива шифра и почнува постапката

Изработил мапа на најлесни девојки – Еве што мисли за Македонките

Мапата која што ја изработил еден „секс турист” кој го прошетал цел свет, покажува во кои земји со девојките можете лесно да имате секс, а кои се потешки на тоа поле. Македонките се сместени во третата група, на средина, односно во групата на нормални девојки.

Драган Вучиќ го претвори автобусот во кафана (Видео)

Драган Вучиќ е најгледарниот тв човек некогаш, но оваа емисија ќе биде една од полегендарните.Со импровизирана масичка во автобус на ЈСП и песни како„ја излези Ѓурѓо“дефинитивно автобусот заличи на кафана за момент.По големата пауза на телевизијата Драган Вучиќ се враќа на малите екрани со емисија

Џамбазов: Не ми треба жена за перење гашти, ми треба за „добро утро“

Не постои жена во мојот живот. Јас го променив мојот став и мислам дека жените што ја прочитаа мојата книга „Прирачник за анти антиалкохоличари“ се навредија, мислам дека по таа книга жените се плашат од мене…Жена за секс сега можеш да најдеш и на интернет.

Македонија конечно со талент од светски калибар (Видео)

Се работи за пејач – талент кој ја пее лириката на Милионерче и видеото дефинитивно надвор од својот калибар овој „талент“ може да дебитира и на светската сцена. Секако дека се смеата е на прво место па еве прилика зошто да не се насмееме само

Продавале отпад за да му купат трицикл на другарче со церебрална парализа

Десетгодишниот Алекса Кукуљ, ученик во четврто одделение во Основното училиште „Жарко Зрењанин“ од Качарево, Србија, во петокот првпат на училиште пристигна со својот нов трицикл. Алекса боледува од церебрална парализа и тешко се движи, а трициклот му го купиле неговите другари, ученици кои до пари