Connect with us

Latest

Македонија2 hours ago

Роднините и граѓаните се простуваат од загинатите во автобуската несреќа во Бугарија

Граѓаните денеска оддадоа  почит,на жртвите во автобуската несреќа која се случи во Бугарија на плоштадот Скендербег. -Дојдовме овде да им...

Трендинг

Забава4 days ago

Петар од извидници, легендо тешка, ја развесели цела Македонија (Видео) 🤣

Забава3 days ago

Лила распали по исмејувачите на Петар: Може ли само еднаш да не упропастиме нешто толку симпатично, детски и наивно!?

Истражување4 days ago

46 % од граѓаните во Македонија сметаат дека ОД АВИОН се прскаат ВИРУСИ и различни ТОКСИДИ

Забава5 days ago

Бекута со објавата за Мрка ги pacплака сите

Македонија6 days ago

„БЕСА ТРАНС“ за две години зела повеќе од половина МИЛИОН ДЕНАРИ од Владата

Македонија4 days ago

Пивоваров: Виновни за несреќата се и загинатите патници кои не провериле дали компанијата има лиценца

Македонија5 days ago

Се огласи сопственикот на „Беса Транс“ – Ова е искушение од Алах, неговата волја не може да се промени

Балкан7 days ago

Ужас во Косово: Пукале врз автобус со ученици, убиени две деца и возачот (ВИДЕО)

Балкан6 days ago

17-годишна тинејџерка е едно од децата кои беа yбиeни вчера во Косово, учела за докторка

Македонија5 days ago

Дива свиња УБИ ЛОВЏИЈА во Неготино

Приказни

Приказни2 days ago

Ибрахимовиќ: Татко ми многу страдаше поради војната во Југославија, не верувам во Господ, верувам само во себе, а на теренот секогаш мислам на словенски

Татко ми многу страдаше поради војната во Југославија. Не верувам во Господ, верувам само во себе, а на теренот секогаш...

Рекла Казала3 days ago

Кој и го скрши срцето на ЗОНЕ ЗАМФИРЧЕ ?

Кој е бившиот дечко на Катарина Радивојевиќ- позната Зоне Замфирова, кој и го скршил срцето а после тоа се оженил...

Приказни1 week ago

,,САМО ГОСПОД ГО ЧУВАЛ СИН МИ“: Татко раскажува како неговиот син влегол во друг автобус и ја избегнал стравичната несреќа

Џафер Долек бил дел од групата која се враќала од Турција со агенцијата „Беса Транс“ и требало да се вози...

Приказни1 week ago

„Ми изгоре целото семејство“ – Член на семејството Јахи со потресна изјава

„Ми изгоре цело семејство”, изјави член на семејството Јахи од Скопје-Север кој во трагедијата во Бугарија изгуби 10 члена заедно...

Приказни2 weeks ago

ЈЕЛЕНА БИН ДРЕЈ: Живеам во xaрем со 147 жени…

За Јелена бин Драи велат дека живее во харем според шеријатските правила, а еве што вели таа за сето тоа....

Приказни2 weeks ago

Им кажа збогум на хемотерапиите – Ѓурѓица силно удри на ѕвончето, за сите да ја слушнат нејзината победа (ФОТО)👏

Малата Ѓурѓица со силно ѕвонење на ѕвончето во Детската клиника во Скопје, ја прослави својата победа и крајот на болеста....

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2021 Булевар.мк