Connect with us

Трендинг

Приказни

Приказни1 day ago

“Извинете драга, Вашата мајка го напушти овој свет”

Докторот: Жалам, се обидовме, но не можевме да ја спасиме вашата мајка. Ќерката: Не! Не! Не! Не е можно. Докторот:...

Рекла Казала3 days ago

Има ли пилот во авионот?

Приказни4 days ago

Приказна на една мајка: Јас не растам само син, туку иден сопруг и татко, пред сè човек

Отсекогаш знаев дека ќе родам син. Тој е мојот универзум, мојот свет, мојата љубов, мојата радост, мојот живот, мојата сила,...

Приказни5 days ago

“Како живееме не знам ни самата, од први до први се троши целата плата”

Како живееме не знам ни самата. За живеење од први до први се троши целата плата, плус уште цела плата...

Приказни6 days ago

Mедицинска сестра : „Сите велат дека ние сме овци, а луѓето умиpаат“

По рекордните бројки заразени во Словенија, двонеделен карантин и полициски час, а во контекст на се поголемата експанзија на лажните...

Приказни1 week ago

„Роден близу универзална, тука на ќошот кај трафиката, за светот обичен човек, за нас секогаш Кока Кола“

Роден близу универзална, тука на ќошот кај трафиката, една свадба на стадион, друга во Истанбул, за светот обичен човек, за...

More News

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: