Connect with us
Advertisement

Трендинг

Забава

Приказни

Рекла Казала4 days ago

Адел е полесна за 45 кг, изгледа неверојатно, но има и ново момче

Откако минатата година за роденденот се пофали дека изгубила повеќе од 40 килограми, странските медиуми се натпреваруваат да ја сликаат...

Приказни1 week ago

Без Прилеп немаше да видам снег: Емили е прилепска снаа од Кенија, го сака градот, храната и не сака зима

Емили – Ањанго Аума од Кенија е наша сограѓанка веќе неколку години. Мажена е со прилепчанец со кого ја имаат...

Приказни1 week ago

„Уште постојат луѓе!“: Гестот на овој Грк ја воодушеви јавноста

Гестот на еден грчки угостител од туристичкото место Неа Макри за брзо време се прошири на социјалните мрежи, а луѓето коментираат...

Рекла Казала1 week ago

Еден Боне викаше дека треба поскапа струја, па го утепа гром,…богатите нека плаќаат поскапа струја,… госпожа пратеник нека не се качува на слива

Статуси на денот: Имаше еден Боне Тртка, пред дваесет години исто тврдеше дека треба да плаќаме поскапа струја. Го утепа...

Забава2 weeks ago

Дали е можно? Се смирија ли Дунавка и Ване ? (Фото)

По драмата со разделувањето помеѓу Дунавка Труфуновска и Ване Цветанов и препукувањата кои си ги поделија во јавнсота еден спрема...

Рекла Казала2 weeks ago

На Таровиќ и излезе експлицитно видео, па и рипна цената ! Заработува по 10 илјади евра од настап❗

Младата фолкерка од соседството, Теа Таровиќ, деновиве го заврте вниманието кон себе со експлицитно видео кое наводно и ја зголемило...

Advertisement

More News

Facebook

Recent Posts

Copyright © 2020 Булевар.мк

error: